Mens/Womens 15 /Over 200m Free.Team - Heats (Declared Winners)

Full Results

PlaceNameA.GClub Time R.T.FINA Pt 
1.BMSC H BelperMarlin 1:45.39    
1.BMSC H BelperMarlin 1:45.39    
Sam Bassett 24.73 
Joshua Horobin 24.27 
Caitlin Oram 28.63 
Jess Hancock 27.76 
2.Chesterfield A Mixed Chesterfield 1:45.76    
2.Chesterfield A Mixed Chesterfield 1:45.76    
Callum Gascoyne 24.38 
Harrison Fern 24.57 
Elise Collins 28.46 
Sofia Allen 28.35 
3.City of Derby A Mix Co Derby 1:48.00    
3.City of Derby A Mix Co Derby 1:48.00    
Peter Lewis 25.38 
Aiden Sparling 24.28 
Emma Tyers   
Abigail Mason 58.34 
4.City of Derby B Mix Co Derby 1:50.34    
4.City of Derby B Mix Co Derby 1:50.34    
Oliver Hooper 25.35 
Isaac Von Fintel 25.64 
Nadia Williams 30.61 
Megan Thomas 28.74 
5.BMSC M BelperMarlin 1:51.81    
5.BMSC M BelperMarlin 1:51.81    
James Maskrey 25.87 
Michael Brett 26.45 
Nicky Owen 30.99 
Kirsty Durose 28.50 
6.City of Derby C Mix Co Derby 1:52.35    
6.City of Derby C Mix Co Derby 1:52.35    
Joel Muir 27.17 
Jordan Butler 25.44 
Sian Heap   
Angelina Freeman 59.74 
7.BMSC I BelperMarlin 1:52.72    
7.BMSC I BelperMarlin 1:52.72    
William Brookes 26.08 
George Chamberlain 26.25 
Ellie Baker 31.05 
Katy Dymond 29.34 
8.Chesterfield B Mixed Chesterfield 1:53.40    
8.Chesterfield B Mixed Chesterfield 1:53.40    
George Alton 26.06 
Thomas Mackie 28.22 
Beth Salt 30.67 
Laura Broadbent 28.45 
9.BMSC J BelperMarlin 1:53.58    
9.BMSC J BelperMarlin 1:53.58    
Calum Briggs 26.93 
Sam Frost 25.82 
Francesca Emm 30.30 
Isobel Briggs 30.53 
10.Ripley SC (rascals) Ripley 1:54.12    
10.Ripley SC (rascals) Ripley 1:54.12    
George Atkin 27.54 
Finn Davidson 28.32 
Alisha Haslam 29.67 
Alice Richards 28.59 
11.City of Derby D Mix Co Derby 1:54.45    
11.City of Derby D Mix Co Derby 1:54.45    
Toma Tokiwa-Smith 26.59 
Gregory Bilinski 27.10 
Abbie Hulbert   
Erin Shardlow 1.00.76 
12.BMSC K BelperMarlin 1:54.57    
12.BMSC K BelperMarlin 1:54.57    
Howie Barden 26.57 
Cameron Haynes   
Rhiannon Owen 56.66 
Georgie-Rose Minifie 31.34 
13.Swadlincote SC A Swadlincote 1:54.74    
13.Swadlincote SC A Swadlincote 1:54.74    
Rhiannon Clark 28.71 
Kate Dissington 58.15 
Michael Baxter   
Benjamin Wells 27.88 
14.BMSC L BelperMarlin 1:54.84    
14.BMSC L BelperMarlin 1:54.84    
Daniel Waterfall 26.89 
Casper Raynard 25.71 
Rebecca Ellis 31.25 
Lucy Rantzen 30.99 
15.Eckington SC Eckington 1:58.11    
15.Eckington SC Eckington 1:58.11    
Ellie Tennant 1.04.85 
Riminy Casey   
Ryan Shaw 27.89 
William Hogg 25.37 
16.Swadlincote SC B Swadlincote 2:00.79    
16.Swadlincote SC B Swadlincote 2:00.79    
Jack Hawksworth 28.97 
Luke Baird 31.83 
Lucy Gessey 33.10 
Abigail Brown 26.89 
17.Chesterfield C Mixed Chesterfield 2:04.39    
17.Chesterfield C Mixed Chesterfield 2:04.39    
Emily Nicholls 27.67 
Amelia Williams 24.44 
Daniel Hepplewhite 40.56 
George Edwards 31.72 

UP